• cz
  • en
Rezervace

Dutch Pub - jedinečné spojení sport baru a restaurace...

Pokud hledáte příjemné posezení po rušném dni nebo máte chuť zažít pulsující atmosféru sportovních přenosů a spolu s přáteli a kamarády fandit vašim favoritům,  Dutch Pub je tím pravým místem pro vás! A protože má kromě jiného také skvělou polohu, můžete nechat auto klidně doma, protože pouhých 100m od zastávky tramvaje Lazarská nebo 2 minuty pěšky od stanice metra Národní třída vám za to určitě stojí! Na rozdíl od běžných sport barů je Dutch pub vyveden v nádherném koloniálním holandském stylu, disponuje dvěma velkoplošnými plátny s 500 mezinárodními kanály z 10 zemí. A protože při fandění pořádně vyhládne a vyschne v krku, určitě vás uspokojíme kulinářských zážitkem ve stylu Steak & Burger i vybranou nabídkou točených českých piv.

    


Věděli jste, že historie hamburgerů, tedy plátku mletého hovězího masa vloženého mezi dva kousky housky, se začala psát už před více než 130 lety? Sice prvenství nemůžeme přisoudit nikomu konkrétnímu, protože, jak už to bývá, se za jeho průkopníky považuje mnoho osob, ale lze říci, že určitá spojitost s německým Hamburkem tu je. V 19. století proslulo toto přístavní město hovězím masem z krav, které chovali místní v okolí. Většinou šlo umleté a okořeněné maso, ze kterého se dělaly placičky, které se následně opékaly na ohni. Ovšem hamburger jako takový, tak, jak ho známe nyní, byl vymyšlen a rozšířen mnohem později.

Pokud tedy hledáte příjemné spočinutí po rušném dni nebo máte chuť na skvělý hamburger, Dutch Pub je pro vás tou pravou volbou. Vkusný interiér v koloniálním stylu navozující atmosféru holandského království, včetně zahrádky, tvoří ale pouhou kulisu k opravdovému kulinářskému zážitku ve stylu steak &burger, tedy dobrot z grillu, včetně fantastických hamburgerů, které jsou podávány v domácích bulkách v mnoha variantách i velikostech. A k tomu všemu spousta piva, jak točeného, tak i lahvového, včetně široké nabídky piv belgických a dvě velkoplošné obrazovky k tomu!

    


Privacy Policy | Informace pro spotřebitele

Cookies created by virtual-zoom ©